Про нас

Маючи багаторічний професійний досвід у сфері туризму, наша компанія пропонує на туристичному ринку лише високоякісний турпродукт.
Завдяки багаторічному досвіду роботи, високому професіоналізму співробітників та політиці взаємоповаги щодо клієнтів та партнерів, компанія заслужила довіру та авторитет як серед туристичних агенцій, так і серед приватних клієнтів.
Основна місія нашої компанії – це створити для клієнта казковий відпочинок, організацією якого ми займемося.
Завданням для нас є стати «путівниковою зіркою» у світі туризму, підібрати для клієнтів тур, який би відповідав усім його побажанням та можливостям.
Гордістю та сильною стороною у сфері виробництва нашої компанії є широкий асортимент. Ми пропонуємо відпочинок від економ класу до елітного VIP рівня в усіх напрямках. Найширший асортимент видів відпочинку постійно оновлюється, а якість сервісу покращується.
Ми зможемо організувати для наших клієнтів:
· відпочинку на замовлення: екскурсій, ділових поїздок, групових та індивідуальних турів;
· регулярних автобусних екскурсійних турів;
· Регулярні авіатури;
· Гірськолижний відпочинок;
· відпочинок на морі;
· Надання транспортних послуг (оренду автобусів, мікроавтобусів, легкових автомобілів);
· Надання послуг бронювання готелів та квитків.
Наш сайт – це справжній помічник для туриста! Адже система бронювання турів онлайн дозволяє буквально за хвилину забронювати необхідний тур, лише заповнивши просту форму. Будь-яку додаткову інформацію завжди можна отримати у наших співробітників, замовивши зворотний дзвінок.