Шрі-Ланка

Валюта
Ланкінська рупія, яка ділиться на 100 центів. Існують банкноти номіналом 10, 20, 50, 100, 500, 1000, 5000 рупій, а також монети 10, 25, 50 центів і 1, 2, 5, 10 рупій. Обмін валюти найкраще проводити в аеропорту – там найвигідніший курс. Але обміняти гроші можна і в готелях та банках за менш вигідним курсом. Чек, який Ви отримали при офіційному обміні валют, слід зберегти до закінчення поїздки, щоб потім обміняти назад невитрачені гроші за тим самим курсом. Вивезення ланкійської валюти із країни заборонено.

Де знаходиться
Це острівна держава, що знаходиться в Індійському океані, на північ від екватора і неподалік північного узбережжя Індії.

Клімат
На території країни панує теплий та вологий екваторіальний клімат. Найбільша кількість опадів випадає влітку. Сезони дощів у різних районах настають по-різному. Так, на північно-східному узбережжі дощі йдуть з листопада по березень, а на південно-західному — з квітня по жовтень. Тим не менш, вони короткочасні, йдуть переважно вночі і мало перешкоджають гарному відпочинку на Шрі-Ланці.

Столиця
Мале

Часовий пояс щодо України
+006. Випереджає український час на 3,5 години.

Підібрати тур до Шрі-Ланки