Австрія

Відпочинок в Австрії
Маленька країна в центрі Європи Австрія розташована в передгір’ях Альп. Це країна з багатою історією, традиціями та культурою. Старовинні міста, що живуть у своєму безтурботному ритмі. Австрію називають серцем Європи. Австрія відома на весь світ своїми гірськолижними курортами. Прекрасні умови для відпочинку та розвинена інфраструктура з кожним роком залучають до Австрії дедалі більше туристів.

Валюта Австрії
Євро є національною валютою з 2002 року. Також до оплати майже скрізь приймаються провідні кредитні картки, такі як Visa, American Express, Master Card.

Де знаходиться
Австрія знаходиться у Центральній Європі та не має виходу до моря. Межує з Чехією (на півночі), зі Словаччиною (на північному сході), з Угорщиною (на сході), зі Словенією, Італією та Швейцарією (на півдні), з Ліхтенштейном, Швейцарією та Німеччиною (на заході). Більшість території країни зайнята Східними Альпами.

Клімат Австрії
Клімат помірний, середньо-континентальний, лише Східна рівнина перебуває у зоні континентального клімату, але в півдні Австрії клімат майже середземноморський. Літо переважно спекотне, холодні зими.

Столиця Австрії
Відень

Часовий пояс щодо України
+001. Відстає від українського часу на 1:00.

Підібрати тур до Австрії