Індія

Відпочинок в Індії
Індія — це дивовижна країна, вона не залишить байдужим нікого, хто побував там хоч раз. Тури в Індію відрізняються своєю різноманітністю: пляжний відпочинок, гірські сходження, паломницькі тури в Індії, а також безліч інших можливостей: тури в Індію з екскурсійною програмою, активний відпочинок, лікування. Особлива увага тури з гідами, де гід не просто покаже і розповість вам про гарні місця Індії, але також намагатиметься передати бачення Індії, яке склалося не з першого погляду, а складалося багато років вивчення культури та релігії, а також внаслідок тривалого перебування у цій країні.

Валюта
Індійська рупія, яка ділиться на 100 пайсів.

Обмінювати валюту можна в аеропорту, банку (за наявності паспорта), в обмінних пунктах. Але слід враховувати, що обмінюються тут переважно долари – іншої валюти може просто не бути в пункті обміну. При обміні візьміть квитанцію — за нею можна здійснити зворотний обмін при виїзді з Індії (не більше 25%).

Де знаходиться
Країна розташована в Південній Азії та займає острів Індостан. Межує з Афганістаном, Бутаном, Китаєм, Непалом – на півночі, з Бангладеш та М’янмою – на сході, з Пакистаном – на заході.

На сході омивається Бенгальською затокою, на півдні — Полкською протокою та Індійським океаном, на заході — Аравійським морем.

Клімат
В Індії панує тропічний клімат, але на півночі він уже тропічний мусонний, а на півдні субекваторіальний мусонний. В силу того, що територія країни займає велику територію, а отже відрізняється значними перепадами висот і різною віддаленістю від океану, спостерігається контраст температур і кількості випадів опадів.

Найбільш вдалий час для відвідування жовтень – травень.

Столиця
Нью-Делі

Часовий пояс щодо України
+005:30. Випереджає український час на 3,5 години.

Підібрати тур до Індії