Єгипет

Відпочинок у Єгипті
Єгипет — найбільша країна Арабського Сходу, один із центрів його політичного та культурного життя, «туристична Мекка» світу. Єгипет має унікальне географічне положення, він розташовується на стику трьох континентів — Африки, Азії та Європи. Єгипет сповнений загадок та пам’яток, тому тури до Єгипту користуються великою популярністю.

Валюта
Єгипетський фунт. Розмінна монета — піастр, 100 піастрів дорівнюють одному єгипетському фунту.
Один долар – це приблизно 5,8 єгипетських фунтів.

Де знаходиться
Єгипет розташований на двох континентах – на північному сході Африки та на південному заході Азії. Кордон між цими частинами світу проходить по Суецькому каналу. Країна займає Синайський півострів та умовно поділяється на три частини: Верхній, Середній та Нижній Єгипет. Майже вся його територія (96%) — це пустеля, решта землі на берегах величного Нілу — власне курортна зона.
Єгипет омивається двома морями: Середземним (на півночі) та Червоним (на сході).

Клімат
На Середземноморському узбережжі клімат субтропічний, на решті території — тропічний. Повітря сухе. Дощі бувають дуже рідко (у пустельних районах вони йдуть один раз на кілька років) і практично цілий рік малохмарно. На півдні та сході країни літо спекотне, на заході та півночі – вологе.
Весна та осінь у Єгипті тривають зовсім недовго. До речі, з березня по травень можливі піщані бурі, що супроводжуються спекотним, сухим та запорошеним вітром хамсин, але гори захищають курорти від нападів стихії.
Зима в Єгипті – це, звичайно, не наша зима. Теплі сонячні дні та прохолодні ночі характерні для зимового періоду або, як його тут називають, «Шетуї».

Столиця
Каїр

Часовий пояс щодо України
У Єгипті діє середньоєвропейський час, тобто такий самий, як в Україні.

Підібрати тур до Єгипту