Німеччина

Відпочинок у Німеччині
Тури до Німеччини приваблюють насамперед багатою екскурсійною програмою. На туристів чекають фахверкові будиночки Баварії з крутими черепичними дахами, мальовнича долина Рейну з безліччю середньовічних замків і монастирів, пейзажі передгір’їв Альп, що захоплюють дух.
Тури до Німеччини влітку допоможуть у виправленні здоров’я на оздоровчих курортах Баден Бадена.
У листопаді в Німеччині розпочинається сезон карнавалів, що триває 4 місяці. Столицями карнавалу вважаються Кельн, Бонн, Майнц, Дюссельдорф та Мюнхен.
Крім того, поїздка до Німеччини — це ще й можливість недорогого за європейськими мірками шопінгу.

Загальна інформація
Багата європейська країна з суперечливим минулим образ багатьох архітектурних пам’яток, з квітучим справжнім в образі пивних фестивалів і різних кліматичних курортів.

Політичний устрій
Німеччина є демократично-парламентарною федеральною країною. Главою ФРН вважається федеральний президент, глава уряду-федеральний канцлер. Законодавчим федеральним органом є Бундестаг.

Клімат Німеччини
помірний. На півночі морський, на решті території — перехідний від морського до континентального. Середня температура найхолоднішого місяця (січня) від +1,5°С до +3°С. Середня температура липня від +16°С до +20°С.

Часовий пояс
відстає від київського на 1:00.

Валюта
З 28 лютого 2002 р. німецька марка була вилучена з обігу, і її замінив на євро.

Візовий режим Німеччини
Німеччина входить до Шенгенської зони. Термін обробки документів посольством для отримання візи становить щонайменше 4 тижні. Набір документів краще уточнювати у фірми, через яку Ви замовляєте подорож. Крім закордонного паспорта, обов’язково необхідно підтвердження Вашої платоспроможності (зазвичай це довідка з місця роботи із зазначенням заробітної плати), запрошення від німецької сторони, із зазначенням адреси, мети та термінів поїздки, медична страховка (зараз посольство вимагає від кожного туриста наявність страхового полісу «Туристичний карнет» «, який Ви можете придбати у Києві в автоклубі «ADAC» за адресою: вул. Шовковична, 39/1).
Прикордонні органи Німеччини мають право заборонити в’їзд до країни, незважаючи на наявність дійсної візи.

Населення
За даними 1997 рік 81,8 млн. людина. Переважна більшість – німці та данці. Щільність населення – 230 осіб на 1 кв.км.

Географія
Від північної точки на острові Зільт до південної точки в Альпах у Оберсдорфа, довжина країни майже 880 км., від Сельфканта на німецько-нідерландському кордоні на заході, до східного кордону на Лаузітцер Нейсі у Дешки, налічується 640 км. До Німеччини належать Східно-Фризькі острови, частина Північно-Фризьких островів, Гельголанд у Північному морі, острови Фемарн, Рюген та Худдензее, велика частина острова Узедом та деякі маленькі острови у Балтійському морі. Загальна площа 357 тис. кв.

Мова
Німецька, англійська (частково).

Віросповідання
Християнство, протестанти (лютерани св.50%) та католики.

Телефони першої потреби
по всій Німеччині – 11-8-33, 0-11-89.

Памятки Німеччини
Основні визначні пам’ятки країни пов’язані з долиною Рейну, Баварією, Шварцвальдом, Балтійським узбережжям. Південь країни славиться своїми озерами і горами, там розташовується найвища гора Фельдберг. Німеччина славиться виноробством, основні центри якого розташовані також на півдні.

Берлін
Бранденбурзькі ворота, собор Св. Гедвіга, Берлінський собор, Музей ім. Боде, музей Пергамон, Німецький історичний музей, Картинна Галерея в Далемі Музейний острів на р. Шпрее, Німецька державна опера, Галерея Лафайєт, Церква Богоматері, готичний собор Св. Миколая (XIV століття), площа Брайтшайдплатц, годинник «Земний» з найкрасивіших місць у центрі міста — Палац Шарлоттенберг, і навіть Рейхстаг, найбільший у світі зоопарк, Берлінська телевежа, ботанічний сад, комплекс пам’яток загиблим радянським солдатам — Трептов-Парк.

Дрезден
Перлина Саксонії з безліччю пам’ятників та знаменитою Земперською Оперою, церкви Хофкірхе(1739-1751) та готична Креїцкірхе(XV століття).

Кельн Всесвітньо відомий готичним Кельнським собором з двома шпилями висотою по 157 метрів (початок будівлі — 1248 г, закінчення — 1880 р.) і гробницями трьох волхвів, які принесли дари немовляті Ісусу, а також дивовижними музеями-храм. Капіталь, Санкт-Гереон, романсько-німецький музей, музей Людвіга (сучасне мистецтво) та музей Воллраф-Річард. Кельн відомий своїми карнавалами та традиційними пивними закладами.

Лейпциг
Цитадель XIII століття, Башта битви народів (XIX ст.), зведена на честь солдатів, полеглих у битві з армією Наполеона при Лейпцигу в 1813 році, православна церква, поставлена ​​на згадку про загиблих російських солдатів (XIX століття), всесвітньо відома Картинна галерея, .

Бонн
Будинок Бетховена, романський собор, ратуша, будівля Парламенту, вілла Хаммершмідт (резиденція президента країни),

Дюсельдорф
Центр мистецтва зі знаменитою Кенігс-алеєю. Майнц — римський муніципіум і столиця провінції (III ст.), Центральний Романсько-німецький музей, музей Гутенберга, Кафедральний собор, римська базиліка з двома хорами, залишки ранньо-німецьких будівель, середньовічний феодальний маєток, палац (1627-78 і 16 рр.), тепер парламентський будинок федеральної землі Рейнланд. Місто також відоме своїм карнавалом.

Нойвід
Замок графа фон Вид, парк якого сягає завдовжки 2 км. і перетворений на ботанічний сад. Кенігсвінтер — популярний туристичний центр: Класична церква, будинки в стилі класицизму та бароко, музей «Семи пагорбів», виноградники, канатна дорога до руїн замку Драхенфелс (1147 р.), руїни монастиря Хайстенбах (Цесаріус фон2 Ха2тен2) , збереглися лише хори та галерея. Острів Ноннерверт — Бенедиктинський жіночий монастир (1122).

Бад Хонеф — курорт на мінеральних джерелах з м’яким кліматом, міст на острів Графенверт, на якому розташовані парк розваг, плавальні басейни та мінеральні ванни. Кнайпп – цілющі ванни.

Ноенхоннеф — відомий санаторно-курортний комплекс, мінеральні джерела та красивий парк. У Рендорфі розташований будинок Аденауера. Роландзек — Арка Роланда і руїни фортеці Роландзек від якої відкривається чудовий краєвид на Сім Холмів Нойвіда. Термальні джерела в Асеманнсхаузені, Бад Брайцигу, Вісбадені (красивий і найзнаменитіший термальний джерело Німеччини, а також замок Райнек (1832 р.) Багата історія минулого, унікальні пам’ятки архітектури, пивні фестивалі, бурштин і кліматичні курорти постійно приваблюють.

Підібрати тур до Німеччини