Іспанія

Відпочинок в Іспанії
В Іспанії знайдуть собі заняття до душі і любителі винятково пляжного відпочинку та шанувальники насиченої екскурсійної програми.
Практично вся країна є величезним історичним музеєм просто неба. Найбільш «туристичні» міста — Мадрид з околицями, Барселона, Валенсія, Севілья.
Все більшою популярністю у наших туристів користуються приморські курорти Іспанії: демократичне узбережжя Коста-Брава, Канарські елітні острови і Коста-дель-Соль, молодіжна Ібіца.

Загальна інформація
Батьківщина фламенко та кориди. Відома унікальними витворами генія Антоніо Гауді у Барселоні, фешенебельні курорти Середземномор’я, Атлантичного океану, Канарських островів.

Політичний устрій
Парламентська конституційна монархія. Глава держави – король.

Клімат Іспанії
Середземноморський, сухий та досить жаркий. Зима м’яка — середня температура взимку від +8°С до +14°С. Найкращий час для туризму з кінця весни до початку осені.

Часовий пояс
середньоєвропейське, відстає від київського на 1:00.

Валюта
Євро.

Визначні місця Іспанії

Мадрид
Центр Королеви Софії, Палац Буен Ретіро, Королівська фабрика гобеленів. Культурну та історичну цінність мають вежа храму Сан Педро ель В’єхо, Пласа Майор, площа Вілья та будівля Муніципалітету, Королівський палац та навколишні сади. Художні галереї та музеї: Ель Прадо, Касон дель Буен Ретіро, Археологічний музей, Музей сучасного мистецтва. Навесні в Мадриді відбувається грандіозне свято покровителя міста – Св. Ісідро. А також основна пам’ятка Іспанії — корида. На околицях Мадрида знаходяться важливі історичні та культурні центри Іспанії, такі як Алкала де Енарес, Ель Ескоріаль. Неподалік міста височить палац Сарсуела, резиденція іспанських королів Ла Пуерта дель Соль.

Барселона
Готичний квартал зі стародавнім собором, собор Саграда Прізвища («Святого Сімейства»), палац і парк Гуель, будинок Міла, музей Пабло Пікассо, Хуана Міро, музей каталонського мистецтва, Монумент Колумбу, великий парк розваг Порт Авентура. Лицарські замки в Коста-Бланка та Коста-Брава, замок Санта-Барбара, місто-фортеця в Гуадалесті, піщані дюни у курортному містечку Кулера.

Андалусія — область в Іспанії, де знаходяться чудово збереглися до наших днів пам’ятники старовини: середньовічні фортеці та арабські вежі XI століття, кафедральні собори та стародавні андалуські поселення в горах. Андалусія є батьківщиною фламенко. У місті Севілья (столиця Андалусії) – давня арабська фортеця Алькасар, мінарет арабської мечеті XII століття Хіральда. Місто Ронда – колиска іспанської кориди.

Валенсія — знамениті вежі Серрано та Кварт, площа-ансамбль де-ла-Вірхен із собором Пресвятої Діви, символ міста — вежа Мінгелете, ультрасучасний Палац Музики, перлина валенсійської архітектури — рибна біржа Лонха.
Чудові пляжі розташовані на всьому 500 кілометровому узбережжі провінції Валенсія. Коста-де-Асаар («Берег апельсинового аромату») на півночі: Пеньіскола, Алькосебре, Оропеса, Бенікасім. Коста де Валенсія в однойменній провінції: Сагунто, Бальвароса, Салер, Перельонет, Кулера, Гагуя і Оліва. Коста-Бланка («Білий берег») на півдні — курорти Денія, Хавеа, Бенідорм, Торрев’єха та ін.
Нац. парки Айгуес-Тортес-і-Лаго-Сан-Маурісіо, Ковадонза, Ордеса та ін.
Щорічно Іспанію відвідують понад 50 млн туристів.

Візовий режим Іспанії
Іспанія входить до Шенгенської зони. Термін отримання візи – 2 тижні. Посольство Іспанії приймає до розгляду документи для оформлення віз не пізніше ніж за 8 календарних днів і не раніше ніж за 3 місяці до початку туру.

Населення

Іспанія визнана єдиною нацією, сформованою на основі різних історичних областей та етнічних груп, основними з яких є каталонці (15,6%), андалусійці (15,6%), кастильці (11,1%), валенсійці (9,7%) , галісійці (7,4%) та баски (5,6%).

Географія
Загальна площа 504,8 тис. кв. Держава на південному заході Європи, що займає більшу частину Піренейського півострова. На півночі межує з Францією та Андоррою, на заході з Португалією. На півночі омивається Біскайською затокою, на сході Середземним морем та Атлантичним океаном. На заході – Атлантичним океаном. Іспанії належать кілька груп островів, найбільшими з яких є Балеарські острови в Середземному морі та Канарські острови в Атлантичному океані.

Мова
Державна іспанська. В окремих регіонах – галісійська, баскська, місцеві діалекти. Каталанська мова, що належить до романської групи, і тісно пов’язана з прислівниками Франції, визнана другою державною мовою, що використовується в засобах масової інформації, нею ведуться практично всі ділові переговори і діловодство.

Віросповідання
99% населення католики

Телефони першої потреби
Національна поліція – 091, місцева поліція – 092, Червоний Хрест – 22-22-22.

Підібрати тур до Іспанії