Таиланд

Валюта
Грошова одиниця в Таїланді є бат, який ділиться на 100 сатангів. Також у будь-якому банку та офіційному пункті обміну валют можна перевести в готівку дорожні чеки, якщо вони в доларах США. Дорожні чеки в іншій валюті рекомендується міняти в Бангкоку за найвигіднішим курсом.

Де знаходиться
Тайланд розташований у Південно-східній Азії і межує з Бірмою (на півночі та на заході), з Лаосом (на північному сході), з Камбоджею (на сході), з Малайзією (на півдні). Він омивається Андаманським морем (на південному сході), та Південно-китайським морем із Сіамською затокою (на півдні).

Клімат
Дана країна знаходиться у зоні тропічного клімату. Тут можна виділити 2 основних типи клімату: вологий тропічний та субтропічний у південних та південно-східних районах.

Літній період із відповідною спекою триває з березня по травень. У червні мусони приносять дощі, тож температура опускається. У листопаді починається ще прохолодніший сезон, коли температура може опускатися ночами і до +8ºС.
Температура води практично не змінюється протягом року і становить близько 29 ºС.

Дещо інша ситуація у вузькому перешийку на півдні Таїланду — практично немає сезонних змін, весь рік тут стоїть тепла погода (близько 28º С) і сяє сонце.

Столиця
Бангкок

Часовий пояс щодо України
+004. З кінця березня до початку вересня +003. Випереджає український час на 5 годин взимку та на 4 години влітку.

Підібрати тур до Таїланду