Великобританія

Відпочинок у Великій Британії
У турах Великобританією ви маєте можливість відвідати більш ніж 580 всесвітньо відомих історичних місць, зокрема: палац Hampton Court короля Генріха VIII на річці Темзі, в лабіринтах якого діти люблять грати в хованки; замок Вільгельма Завойовника – Rockingham; рибальське село в Девоні з багатовіковою історією і, звичайно, замок Alnwick, в якому знімалися фільми про Гаррі Поттера. У Лондоні знаходиться знаменита трафальгарська площа — головна площа країни та столиці, звідки відраховуються всі відстані в країні. Площу прикрашено триметровою фігурою пам’ятника адміралу Нельсону. Ви не зможете не помітити Біг Бен — один із найвідоміших символів Лондона. Знаменитий Хайлендс («високі землі») — неповторний природний ландшафт на північному заході країни, де гори перемежуються морем, а луки — лісами. Саме тут розташовані найвища точка Великобританії — гора Бен-Невіс, а також легендарне озеро Лох-Несс, у водах якого нібито мешкає доісторичне чудовисько Нессі.

Політичний устрій
Конституційна монархія, глава держави – королева Єлизавета II. Законодавча влада належить монарху та двопалатному парламенту (палата громад та палата лордів).

Клімат Великобританії
Помірний океанічний, м’який та вологий. Найхолодніший місяць – січень, температура від +3 С до +7 С. Найтепліший місяць літа – липень, температура від +11 C до +17 C. Річна кількість опадів 600-750 мм, більша їх частина, у вигляді дощів, випадає з вересня до січня, часті тумани.

Часовий пояс
Відстає від київського на 2 години (Грінвічське).

Валюта
Фунт стерлінгів. 1 фунт = 100 пенсів. У обігу банкноти в 50, 20, 10 та 5 фунтів стерлінгів та монети номіналом 1, 2, 5, 10, 20, 50 пенсів та 1 та 2 фунтів стерлінгів. Курс до долара США на серпень 2002р. — 0.64 GBP=1$.

Визначні місця Великобританії

Лондон: Тауер, Букінгемський палац, Біг-Бен, будівля Парламенту, Собор Святого Павла, покровителя Лондона, готичний Міст Тауер, Трафальгарська площа, Вестмінстерське абатство та собор з каплицею Генрі VII, Національна галерея та Британський Музей, музей транспорту в Ков Музей декоративних мистецтв Вікторії та Альберта, галерея Тейт та інститут Курто – найбільші зібрання живопису та скульптури.
Чудові парки Лондона: найвідоміший з королівських парків Хайд-парк, найстаріший — Сент-Джеймс парк та один з найелегантніших — Регентс Парк, розташований поряд з Музеєм мадам Тюссо.

Англія — ​​місто Лінкольн, з найдавнішою фортецею Англії, місто Бат, з Римськими лазнями, що знаходяться там, на півночі — місто Честер, заснований римлянами 2000 років тому, Йорк — одне з найкрасивіших середньовічних міст Англії з чудовим Міністерським собором, гірський район Лейк Дистри озерами і середньовічними селами, перетворений на колоритний національний парк, легендарний Стоунхендж (датується приблизно 3100 — 1800 до н.е.). Озерний Край у графстві Ланкашир, національні парки та сталактитові печери Дан-ір-Ігоф та ін.

Шотландія — палац Холірудхауз в Единбурзі, музей Келвінгроув в Глазго, національний природний музей «Сноудонія» із замком Брін Брас, де на Вас чекає парк з водоспадами. Краєм водоспадів називають і містечко Вейл оф Ніт, поблизу Національного парку Брекон.

Підібрати тур до Великобританії